fbpx

O nas

Wydawnictwo coffee4mind powstało z potrzeby serca, kiedy postanowiliśmy, że wydamy książkę napisaną dla naszych dzieci. Po pierwszej przyszła kolej na następne.

Nasze rodzinne wydawnictwo stworzyliśmy z miłości do książek i rozwoju osobistego. Nie mamy statusu coacha czy trenera, nie studiowaliśmy także psychologii, ale nie przeszkadza nam to uczyć się od najlepszych. Nawyk codziennego oglądania telewizji zamieniliśmy na nawyk codziennej pracy nad sobą. To czego się nauczymy od coachów takich jak Tony Robbins, Bob Proctor, John Assaraf, John C. Maxwell czy Jack Canfield wprowadzamy w nasze codzienne życie. Wiemy, że mózg można ćwiczyć jak każdy inny mięsień ciała, że medytacja pozwala znaleźć wewnętrzną równowagę, że dobrą energię można uzyskać tylko poprzez ruch fizyczny, i że praca nad sobą przynosi niewymierne efekty. I to wszystko przekazujemy naszym dzieciom, by kochały siebie i umiały poradzić sobie z porażkami. I by nie bały się wychodzić ze swojej strefy komfortu, ponieważ tam dopiero zaczyna się prawdziwa praca nad sobą. Stąd też pomysł na książki dla dzieci. Ewa pisze książki, Krzysztof zajmuje się ich wydaniem.

Ewa swoją zawodową karierę rozpoczęła jako nauczyciel przedszkolny. Bardzo lubiła pracę z dziećmi, ale skończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim i zdecydowała się związać ze stacjami telewizyjnymi. Przez lata współtworzyła m.in. kanały National Geographic, BBC, CBeebies, MiniMini, Planete, 13 Ulica czy Universal. Współautorka poradnika dla mam, który szybko stał się bestsellerem. Jej misją jest pokazanie dzieciom, że wszystko zaczyna się od odpowiedniego nastawienia.

Jej książki „Ogród pełen emocji” i „Magiczny eliksir czarownicy Felicji” otrzymały nagrody główne w konkursie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Krzysztof od ponad 26 lat jest związany z rynkiem poligraficznym, zna go od podszewki. Między innymi pracował w drukarniach, szefował studiu DTP, był Key Account Managerem odpowiedzialnym za sprzedaż urządzeń produkcyjnych do druku cyfrowego Canon i Konica Minolta, a wcześniej Xerox. W ostatnim czasie podjął się wyzwania polegającego na zbudowaniu od podstaw małego wydawnictwa.